Głodni walki robotów? War Robots: Frontiers rusza w listopadzie!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
0 1414
Głodni walki robotów? War Robots: Frontiers rusza w listopadzie!

Sieciowych tytułów skoncentrowanych dookoła walk mechów wcale nie ma tak dużo. Jednym z nich jest War Robots, które możecie znać – pisaliśmy o nim cztery lata temu. Ta darmowa produkcja otrzyma kontynuację o nazwie War Robots: Frontiers. Zadebiutuje w Early Accessie już niedługo, bowiem 24 listopada.

War Robots: Frontiers pojawi się na Steamie, a także na Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Konsola wersja gry zaplanowana jest jednak na rok 2023, kiedy to nastąpi pełna premiera gry. Póki co pograją zatem tylko posiadacze blaszaków i to za darmo! Oczywiście, jeśli chcecie otrzymać jeszcze wcześniejszy dostęp do rozgrywki, musicie kupić specjalną paczkę fundatorską z łakociami.

War Robots: Frontiers to tak w zasadzie większe i lepsze War Robots, oparte o Unreal Engine 5. Trzecioosobowa strzelanka z robotami w rolach głównych zapewni dostęp do trybów opartych o walkę 6 na 6, a także rozbudowaną customizację maszyn. Warto przy tym zaznaczyć, że poza strzelaniem do wroga, trzeba również myśleć taktycznie przy pozycjonowaniu oraz zajmowaniu celów. 

Zainteresowanych odsyłam tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube