Gloria Victis - polski MMORPG z nowymi animacjami i zmniejszonym expem

Dodany przez guru około 2 miesiące temu
25 3461
Gloria Victis - polski MMORPG z nowymi animacjami i zmniejszonym expem

Każdy MMORPG powinien się rozwijać tak jak Gloria Victis.

Od rozpoczęcia Early Access, Polacy z Black Eye Games wydali już 327 aktualizacji, które praktycznie co tydzień przynoszą do gry jakieś nowości lub zmiany.

Ostatnia aktualizacja wprowadziła sporo nowych aktualizacji, dzięki którym świat Glorii stał się jeszcze bardziej żywy i wciągający.

Udało nam się dodać wiele nowych animacji interakcji i emotek do grywalnych postaci!

Zobaczycie nowe animacje, gdy będziecie bandażować siebie lub sojuszników, ożywiać graczy, jeść, pić, wzywać konie, gasić pożar lub przejmować flagę. Są też nowe animacje dla stanu pijaństwa, kilka wersji siedzenia, a do tego – poprawiliśmy mieszanie animacji, więc wszystko powinno być teraz płynniejsze!

Drugą ważną nowością jest redukcja współczynnika zdobywania doświadczenia. Expienie w Gloria Victis nadal będzie szybkie, ale nie tak szybkie jak wcześniej.

Jak wiecie, zdobywanie poziomów w Glorii Victis jest dość szybkie, ponieważ chcemy, aby gracze szybko dotarli do końca gry i uczestniczyli w podstawowych funkcjach gry. Jednak po zaobserwowaniu szybkości i sposobów zdobywania poziomów w grze okazało się, że należy ją nieco stonować.

Od teraz doświadczenie z pojedynków na Arenie opiera się na czasie spędzonym na arenie, a przepaść między doświadczeniem zdobytym przez zwycięzcę i przegranego nie jest zbyt duża, jeśli pojedynek był wyrównany i bliski.

Nieznacznie zmniejszamy też doświadczenie zdobywane w rajdach (Ragi/Sirius/Brandon, Catacombs, Sea Wraiths, Sorcerer’s Towers, Volcano, Frontier Pass), ponieważ pozwalało to na bardzo szybkie ekspedycje, ale ostatecznie mogło prowadzić do osiągnięcia najwyższego poziomu zbyt szybko i było to niezdrowe, szczególnie dla nowych graczy, którzy mogli szybko stracić jeden z celów gry i poczuć się trochę zagubionymi w świecie, zanim nauczyli się walki i systemów kontroli terytorium.

Wielkimi krokami zbliżamy się do oficjalnej premiery Gloria Victis. Zakończenie Early Access – i wydanie wersji 1.0 – ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Zagracie TUTAJ (tylko do wieczora obowiązuje promocyjna cena 28 zł za egzemplarz).

 


25 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube