Gloria Victis dostała… dungeony

Dodany przez guru 8 miesięcy temu
16 2511
Gloria Victis dostała… dungeony

To Gloria Victis nie miała wcześniej żadnych dungeonów? Takich typowych – znanych z innych tytułów MMORPG – nie.

Ostatnia aktualizacja wprowadziła jednak grupowe lochy, w których będziemy walczyć z NPC-kami oraz bossami i które zapewnią nam ogromne pokłady Guild Activity points.

Dotychczasowa rozgrywka w GV była dedykowana prawie wyłącznie PvP, więc fajnie, że polscy deweloperzy pomyśleli także o graczach preferujących PvE. 

Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem nowej aktywności w grze, która doda kolejną warstwę rozgrywki i doda zachęty do wędrowania po mapie świata

Wprowadzamy Lochy, które wymagają ukończenia przez grupę graczy, gdzie będą walczyć z NPC i Bossami. Wejścia do lochów są rozmieszczone na całym obszarze strefy bez łupów. W sumie jest 15 wejść. Tylko 3 są aktywne w tym samym czasie i tylko 1 wejście będzie otwarte po każdej stronie wojny (między Blackrock - Volkvar, Waterford - Dimar, Haddah - Skogar).

Co jeszcze? Wprowadzenie Laboratoriów Technologicznych dla Wysp Gildii, ulepszenie systemu walki, dodatkowe funkcje Quality of Life oraz ogólne poprawki do gry.

Gloria Victis to polski MMORPG, który na początku tego roku miał swoją oficjalną premierę (po wielu latach w Early Access). Gra jest pozbawiona Pay-To-Win i kosztuje tylko 80 zł.

Zapraszamy TUTAJ.


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube