Gloria Victis ma 10x więcej graczy. Duży sukces polskiego MMORPG

Dodany przez guru ponad rok temu
46 6894
Gloria Victis ma 10x więcej graczy. Duży sukces polskiego MMORPG

Wtorkowa premiera Gloria Victis (połączona z zakończeniem Early Access oraz otwarciem “świeżych” serwerów) chyba wykonała swoje zadanie.

Glorią zainteresowały się growe media, dzięki czemu polski MMORPG dotarł do kompletnie nowych osób, które dotychczas nie kojarzyły tej gry. To z kolei przełożyło się na znaczne zwiększenie liczby aktywnych playerów.

Normalnie – w czasie trwania Early Acess – Gloria Victis notowała około ~250 osób online. Jednak teraz ta liczba wzrosła ponad dziesięciokrotnie…

UPDATE: w sobotni wieczór osiągnięto 3200+ graczy online!

Wczorajsze liczniki Steam pokazywały prawie 2700 zalogowanych graczy. Dzisiaj lub jutro (weekend) może to być jeszcze lepszy wynik.

Oczywiście, w porównaniu do popularnych tytułów MMORPG te liczby nie robią żadnego wrażenia, ale kto powiedział, że Gloria Victis będzie w stanie rywalizować z np. Elder Scrolls Onlne, Final Fantasy XIV, Albion Online czy Black Desert? No właśnie.

Gloria Victis to nadal niszowy MMORPG, z mało eksploatowanym uniwersum i rozgrywką opartą na PvP, więc cieszmy się z tego, co jest.

Do 14 lutego Glorię Victis możecie kupić za połowę ceny: 40 zł zamiast 80 zł.

Wbijajcie TUTAJ.


46 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube