Gloria Victis – najlepszy polski MMORPG do ogrania za darmo!

Dodany przez guru ponad rok temu
14 11187
Gloria Victis – najlepszy polski MMORPG do ogrania za darmo!

Zanim Broken Ranks pojawi się na rynku (styczeń 2022), to właśnie Gloria Victis dzierży palmę najlepszego, a na pewno najbardziej rozpoznawalnego MMORPG Made in Poland.

I tak się szczęśliwie składa, że Gloria Victis wystartowała właśnie z pierwszym w swojej historii “free trialem”, który jest jednym z ostatnich sprawdzianów przed opuszczeniem Wczesnego Dostępu.

Do 15 listopada możecie pobierać i grać w Glorię bez żadnych opłat.

https://store.steampowered.com/app/327070/Gloria_Victis_Medieval_MMORPG/

To wydarzenie jest kamieniem milowym dla naszego zespołu, projektu i społeczności, przygotowując nas do testów warunków skrajnych przed opuszczeniem etapu wczesnego dostępu i kontynuowaniem naszej niesamowitej podróży. Po prawie 300 cotygodniowych aktualizacjach, odkąd Gloria Victis pojawiła się na Steam i szturmem zdobyła Steam Greenlight, zdobywając pierwsze miejsce spośród ponad 1500 innych projektów w mniej niż 48 godzin, wkraczamy w fazę rozwoju, w której czujemy się pewnie i gotowi aby zaprosić więcej graczy, aby pokazali im naszą grę i miłość, jaką ją darzymy.

Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące rozgrywki. Podczas “bezpłatnej wersji próbnej” macie dostęp do 100% zawartości gry.


Warto? Gloria Victis to jeden z nielicznych MMORPG-ów ze średniowiecznym światem oraz naprawdę niewielką dawką fantastyki (tzw. Low-fantasy). To także tytuł, który aż ocieka “słowiańskowścią”.

Miłej zabawy!


14 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube