Gloria Victis - najlepszy polski MMORPG z dużym przyrostem graczy!

Glorek

News nadesłany przez użytkownika "Maksero". Dziękujemy!


Gloria Victis - polska produkcja MMORPG o Średniowieczu, MMORPG świetnej klasy. Przez kilka lat od alfy gierka bardzo się zmieniła i rozrosła, popularność w ostatnim miesiącu bije rekordy...

(populacja gry rzeczywiście wzrosła o kilkadziesiąt procent, ale rekordu graczy na Steam nie pobito)

... a w grze pojawiło się mnóstwo nowych osób. 

Na czym polega gra? Nie wybierasz swojej klasy, bo możesz być każdym: od łucznika przez pikiniera po ciężko zbrojnego kawalerzystę. GV nie ogranicza twojej postaci w żaden sposób. W trakcie gry personalizujesz swoją postać wybierając najbardziej odpowiedni dla siebie styl i dostosowując do niego rozdawanie statystyk. Walka klasyczna, a zarazem wymagająca! Misje prowadzące Cię do max lvl są treściwe i niewiążące, fabuła prosta jak to zresztą w średniowieczu bywa. Co kilka godzin pojawiają się czasowe eventy, gdzie można w grupce zbyć niezły hajsik i dobre eq.

Crafting ma tutaj nieograniczone pole rozwoju, zaczynasz od jednego, a kończysz craftując wszystko, dziesiątki godzin na lvlowaniu mistrza płatnerstwa, zbrojmistrza, zielarza, krawca itd. cheeky

W jednym momencie sadzisz len, w drugim polujesz, a po chwili lecisz na bitwę! No właśnie, głównym celem gry są Bitwy Nacji oraz BitwyGildii mające na celu zdobywanie prowincji i zamków wroga. Najczęściej bierze w nich udział od 30 do 60 osób na nacje, jednak w bitwach eventowych, gdzie nie można grabić te liczby sięgają 200+ uczestników. Na całej mapie nie licząc stolic Nacji panuje PVP i możliwość grabieży pokonanego wroga! Możesz brać aktywny udział w rozbudowie prowincji i zamków! Zapraszam do gry na EU, gdyż wbrew pozorom mniej tutaj Polaków niż innych narodowości. 


Jeśli nie załapaliście się na giveaway z kluczami (kilka tygodni temu rozdawaliśmy setki egzemplarzy GV), to musicie kupić polskiego MMORPG. Nie jest to jednak duży wydatek. 70 zł na Steamie i nawet kilka razy mniej poza Steamem. 

https://www.gloriavictisgame.com/pl

Zobacz także

15 komentarzy