Gloria Victis - polski MMORPG przeszedł na nową wersję silnika

Gloria

Miło nam ogłosić, że Gloria Victis – najlepsza i najpopularniejsza gra MMORPG Made in Poland – oficjalnie przeszła na nową (ulepszoną) wersję silnika.

Co to oznacza? Tak w skrócie: mniejszą awaryjność, większą stabilność i znacznie lepsze fps-y.

Dzisiaj, po kilku miesiącach jednoczesnego uruchamiania dwóch wersji gry, oficjalnie przechodzimy na ulepszoną wersję silnika gry po stronie klienta.

Wielu graczy już od jakiegoś czasu gra w ulepszoną wersję, a dzięki ich opiniom i raportom wiemy, że szczególnie podczas największych bitew stabilność i FPS w grze są znacznie lepsze. W tej chwili nie jesteśmy świadomi żadnych regresji, ale jeśli znajdziesz jakiś problem, daj nam znać jak najszybciej za pośrednictwem Discord lub narzędzia do zgłaszania błędów w grze.

Przejście na ulepszoną wersję silnika pozwala nam ulepszyć grę zarówno pod względem graficznym, jak i względem stabilności.

Liczymy na Waszą dalszą współpracę!

Nie oczekujcie jednak żadnych cudów. Upgrade Glorii Victis nie jest żadną rewolucją. To nie tak, że polski MMORPG zacznie nagle wyglądać jak zupełnie next-gen inna gra. Zmiany wizualne powinny być widoczne, ale na niewielkim poziomie.

Gloria Victis kosztuje 70 zł, ale w czasie promocji cena spada do 35 zł za egzemplarz.

Zobacz także

8 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz