Gloria Victis ulepsza grafikę. Zobaczcie, jak zmieni się polski MMORPG

Dodany przez guru 7 miesięcy temu
18 3916
Gloria Victis ulepsza grafikę. Zobaczcie, jak zmieni się polski MMORPG

Przygotowujemy specjalną aktualizację dotyczącą nadchodzącej przeróbki grafiki i mapy świata. Jesteśmy już prawie gotowi ze wszystkim, co przygotowaliśmy, aby ukończyć ten kamień milowy w historii gry. Wierzymy, że zadanie, które zajęło pół roku i które wymagało skupienia praktycznie całego devteamu zasługuje na trochę więcej czasu na przetestowanie, a co ważniejsze – zasługuje na przetestowanie przez większą ilość osób, zwłaszcza naszych wspaniałych i wspierających graczy.

Mapa została zmieniona, grafika odnowiona, a serie zadań całkowicie przerobione. Aby przetestować te i wiele bardziej  złożone zmiany, potrzebujemy wszystkich rąk, aby zapewnić jakość nadchodzącej aktualizacji. Zdecydowaliśmy się otworzyć tymczasowy serwer testowy ze wszystkimi planowanymi na nim zmianami i prosimy o pomoc.

Ale wiecie, co jest najlepsze? Że na efekt tych rewolucyjnych prac wcale nie będziemy musieli czekać miesiącami czy nawet tygodniami.

Nowa, ładniejsza, przerobiona wersja Glorii Victis zadebiutuje… za kilka dni. 

Cytat: “w zależności od wyniku testu planujemy dostarczyć aktualizację globalnie już we wtorek”.

Wtedy także spodziewajcie się dokładnych informacji i większej ilości materiałów. Bo póki co muszą wam wystarczyć trzy (niewyraźne) gify dostarczone przez producentów + parę screenshotów wziętych z Discorda gry.

 


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube