Gloria Victis wprowadza system feudalny z zajmowaniem terenów

Dodany przez PefriX około rok temu
3 1501
Gloria Victis wprowadza system feudalny z zajmowaniem terenów

Gloria Victis ruszyła z aktualizacją o nazwie „Season of Feudal Lords”, w ramach której gildie będą zajmowały tereny i czerpały z tego powodu profity. Jeśli jakaś banda utrzyma kontrolę nad lokacją, ta stanie się częścią frakcji.

Gildie w obrębie frakcji będą zdobywały Fief Points, aby być lordami danego terenu i zarabiać na tym. Ale aby zdobywać Fief Points, społeczność musi inwestować w rozwój oraz ulepszenia. To oznacza nie tylko stawianie nowych struktur i wykonywanie zadań, ale również obronę przed najeźdźcami czy crafting.

Aby całość działała sprawnie, a także nie było monopolu oraz nadużyć, Gloria Victis wprowadza szereg ograniczeń oraz zasad. Całość jest całkiem skomplikowana, a przynajmniej dla niegrającego w to MMO laika jak ja, ale równocześnie brzmi interesująco. Na pewno na jakiś czas ta nowości zapewni graczom nieco rozrywki.

Poza tym opublikowano zaktualizowaną roadmapę Gloria Victis, dzięki której wiemy, że deweloperzy pracują nad wyspami gildyjnymi czy drabinami do oblężeń. Więcej szczegółów tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube