Glyph-Bound Kotodama łączy Pokemony, Final Fantasy Tactics i MMO

Dodany przez PefriX ponad rok temu
6 1570
Glyph-Bound Kotodama łączy Pokemony, Final Fantasy Tactics i MMO

Dzisiaj przybywam do Was z czymś, co na papierze (dla mnie) wygląda dobrze, ale w praktyce póki co się nie sprawdza. Na Steamie w Early Accessie zadebiutowało Glyph-Bound Kotodama, które nazywa siebie „monster-catching MMORPG inspired by Pokemon, Final Fantasy Tactics, and Old School Runescape”. I faktycznie, sporo w tym prawdy, ale według mnie mało tutaj MMO, a więcej sieciowego multiplayera. Chociaż, czy to w ogóle istotne? Wszystko może być MMO, jeśli jesteśmy wystarczająco odważni.

Ale do rzeczy! Glyph-Bound Kotodama daje graczom dostęp do otwartego świata, który przemierzają w poszukiwaniu oraz łapaniu Kami. Każdy gatunek Kami ma trzy etapy wzrostu i różne poziomy rzadkości. Walki odbywają się w trybie taktyczno-turowym, czyli nie tylko decydujemy o atakach naszego stworka, ale również poruszamy się nim po planszy. Warto dodać, że poza PvE, gra wspiera również PvP, ale póki co bitwy pomiędzy graczami odbywają się na zasadach 1 na 1.

Glyph-Bound Kotodama gdzieś w trzecim kwartale 2023 roku opuści Early Access i w pełni zadebiutuje. Niemniej gra jest już dostępna w modelu Free-to-Play. Zainteresowanych odsyłam tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube