Gotowi na własny bunkier w Fallout 76?

190eb4e8be0a1c8ce707beb1aa9984a2 large cover

W zasadzie to śmieszne, że Fallout 76 jest z nami tak długo, ale do tej pory nie można było zbudować w nim własnego bunkru. Takiego wiecie, z prawdziwego zdarzenia! Jasne, mamy swój CAMP dający całkiem sporo możliwości, ale wciąż jest to jedynie obóz – bunkier to jednak bunkier. Bethesda zapowiada jednak, że wkrótce ulegnie to zmianie, ale zanim to nastąpi, najpierw trzeba będzie bunkrowanie przetestować!

Budowanie w Falloucie 76 to obszar gry, który jest uwielbiany przez niektórych graczy – tak przynajmniej podają deweloperzy. Często słyszą podobno prośby społeczności, aby dać graczom więcej okazji do wznoszenia niesamowitych budowli, a schrony C.A.M.P. właśnie to umożliwią. Trzeba jedynie zbudować w C.A.M.P. drzwi do schronu, aby zyskać dostęp do instancjonowanej podziemnej lokacji z osobnym budżetem na budowę niż główny C.A.M.P.

Schrony będą dostępne w różnych wielkościach, układach i stylach, a w nadchodzącej sesji PTS będziemy mogli przetestować trzy różne ich rodzaje. Możecie mieć w swoich C.A.M.P. po jednym z każdego typu i każdy będzie posiadał własny budżet.

Ciekaw jestem, jak schrony zostaną wykorzystane przez graczy Fallout 76 i w co kreatywnego uda się je zmienić. Podziemne lochy to nic specjalnego, ale może jakiś „undergroundowy bar dla mutantów”. Przyznam szczerze, że jestem ciekawy takiej „głupotki” jak bunkry.

Kto wie, może Bethesda pokusi się o wykorzystanie ich w zadaniach? Wiemy, że zadania Stalowego Świtu pojawią się na serwerze testowym w nieco późniejszym terminie. Tak jak zresztą pozostała zawartość z tym związana. Może zatem uda się jakoś urozmaicić zabawę w Fallout 76. Bunkrów jeszcze nie ma, ale i tak jest…

Zobacz także

17 komentarzy