Gotowi na zdobycie deskolota w Destiny 2?

Dodany przez PefriX 3 miesiące temu
2 1085
Gotowi na zdobycie deskolota w Destiny 2?

We wtorek 5 marca do Destiny 2 powracają coroczne Zawody Strażników w wersji Drużyna gwiazd. Podczas wydarzenia zawodnicy zmierzą się z nowymi wyzwaniami i będą mieli szansę zdobyć nowe nagrody, w tym pierwszy deskolot w Destiny 2: Ważkę. Łowcy, Tytani i Czarownicy będą rywalizować o chwałę przez okres trzech tygodni. Zwycięska klasa zostanie upamiętniona statuą w Wieży przez resztę roku.

Nowością, która uatrakcyjni rywalizację, będzie zaktualizowany system punktacji Zawodów Strażników: Drużyna gwiazd. Obejmie to wyróżnione aktywności – nowe, ograniczone czasowo wzmocnienia z dodatkowymi medalionami dla zwycięskiej klasy. W grze pojawi się nowa karta pretendenta, dzięki której co tydzień będzie można zdobyć diamentowe medaliony zapewniające dodatkowe punkty, nowe pamiątki czempionów oraz stop Wstąpienia.

W trakcie wydarzenia ukaże się nowa Ważka Wektor drużyny gwiazd, którą gracze będą mogli zdobyć bez dodatkowych opłat. Ten całkiem nowy typ pojazdu to najefektywniejszy sposób podróżowania po Układzie Słonecznym, umożliwiający graczom wykonywanie nietypowych sztuczek i ślizgów podczas przemierzania ulubionych miejsc. Zdobycie Ważki Wektor drużyny gwiazd podczas wydarzenia odblokuje ją na stałe.

Trzeci rok z rzędu powraca Puchar Zawodów Strażników, w którym gracze z całego świata są zachęcani do zebrania swoich drużyn ogniowych, aby rywalizować o chwałę, jednocześnie wspierając organizację Direct Relief oraz Międzynarodowy Komitet Ratunkowy poprzez Fundację Bungie. Pełne szczegóły znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube