Gra dla fanów WildStar. Wayfinder będzie dostępny po polsku

Dodany przez guru ponad rok temu
9 6301
Gra dla fanów WildStar. Wayfinder będzie dostępny po polsku

Kojarzycie Wayfinder? To nowe, sieciowe, a do tego kooperacyjne RPG czerpiące garściami z gatunku MMO. Gra została zapowiedziana na ostatnim The Game Awards, a jej premiera jest planowana na wiosnę 2023 roku.

Tak PefriX pisał o Wayfinder:

“Miejscem akcji będzie świat Evenor, który niszczony jest przez moc znaną Gloom. My zaś wcielimy się w tytułowych Wayfinders, aby znaleźć sposób poradzenia sobie z tym problemem. Każda strefa (Lost Zones) posiadać ma swoje modyfikatory i wyzwania, dzięki czemu walka z Gloom będzie za każdym razem inna. Nie zabraknie oczywiście zbierania ekwipunku i wzmacniania naszej postaci”.

Proponujemy zwrócić uwagę na grafikę oraz ogólny styl Wayfinder, który bardzo, ale to bardzo przypomina nieodżałowanego WildStar. To może być klucz do sukcesu, bo wśród fanów MMO wciąż znajdziemy tysiące fanów WS, którzy szukają gry w “podobnych” klimatach. 

Ucieszy was również informacja, że Wayfinder – to już potwierdzone – będzie dostępny po polsku, co na pewno zwiększy “atrakcyjność” gry u naszych rodaków. 

Wayfinder will support English, French, German, Italian, Polish, Simplified and Traditional Chinese, Korean, Turkish, Brazilian Portuguese, and Japanese.

13 grudnia odbyły się już limitowane objęte klauzulą poufności testy. Kolejne (już bez NDA) są planowane po Nowym Roku.

TUTAJ trwają zapisy.

 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube