"Gra jest świetna, system walki miodzio...". Soul Worker zbiera bardzo pochlebne opinie

Dodany przez guru ponad 5 lat temu
23 14008
"Gra jest świetna, system walki miodzio...". Soul Worker zbiera bardzo pochlebne opinie

Jak oceniany jest Soul Worker, do którego przylgnęła łatka jednego z najbardziej wyczekiwanych MMO(RPG) tego roku? 

Okazuje się, że całkiem nieźle. Jest oczywiście za wcześnie, żeby mówić o jakimś spektakularnym sukcesie, ale pierwsze dni od Open Bety można chyba zaliczyć od udanych. Bardzo udanych. 

Ponad 100 tys. zarejestrowanych graczy, miejsce w TOP50 najpopularniejszych gier na Steamie, a do tego bardzo dobre oceny. Soul Worker uzyskał dotąd 75% pozytywnych recenzji. To więcej niż większość przedstawicieli gatunku MMO na Steam (wynik Soul Worker jest porównywalny z wynikami Elder Scrolls Online czy Final Fantasy XIV). 

Ludzie chwalą dynamikę walki, przepiękną grafikę (okazuje się, że oprawa wizualna przypadła do gustu nie tylko fanom anime), przystępne wymagania, małą instalkę, a nawet dialogi czy fabułę gry. 

Soulworker czyli jeden z najbradziej wyczekiwanych mmo 2018r. mimo długiego czasu tłumaczenia i gównianego wydawcy narescie wyszedł i szczerze nie zawiódł. Gra prezentuje się obłednie, sterowanie ma zarąbiste, walczy sie miodnie no i cokolwiek by nie powiedziec gra sie w to świetnie. Od dawna tak dobrze nie bawiłem sie przy mmo.

Cała gra jest utrzymana w ładnej oprawie graficznej (w stylistyce anime) a dynamiczna walka z przepięknymi efektami, jak i fabuła zatrzymają nas na dłużej.

Gra w otwartej becie do tej pory zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i trzymam kciuki za dalszą produkcję gry.

+4 różne postacie

+Polski język

+Fajnie wyglądające skille

+Mało zajmuje

+Dużo dodatków kosmetycznych dodatków dla naszej postaci 

Ostatecznie grę serdecznie polecam dla każdego i mam nadzieję że gra szybko się rozwinie.

Nie czekałem na SoulWorkera, powiedzmy sobie szczerze nie wiedziałem że taka gra powstaje. Dowiedziałem się od niej od kumpla który powiedział "Dawaj pogramy sobie będzie fajnie" (Czy jakoś tak). Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tej gry. Nigdy nie przepadałem za MMO, nudziły mnie po paru godzinach. Lecz po pierwszej godzinie w tej grze, widzę że można to zmienić.

A jakie są wasze wrażenia pod tych kilku dniach zabawy? Komentujcie. 

Pozdrowienia dla Lilunii


23 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube