Gra lepsza od większości "next-genów". Knight Online obchodzi 15. urodziny!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
9 4198
Gra lepsza od większości "next-genów". Knight Online obchodzi 15. urodziny!

Kogo obchodzi rocznica Guild Wars 2 czy Final Fantasy XIV (żart)

Najważniejsze jest to, że Knight Online obchodzi właśnie swoje 15. urodziny!!!

To kultowa gra MMORPG, która w połowie ubiegłego dziesięciolecia zyskała w Polsce sporą popularność. Kto nie grał wtedy w Tibię albo chciał zakosztować czegoś ładniejszego (na tamte czasy KO wyglądał jak next-gen), to instalował właśnie Knight Online. 

Muszę się pochwalić, że pamiętam początki Knight’a na naszym rynku (Ares, Dies itd.). Ten klimat, ten grind, który wymagał ogromnego samozaparcia, żeby wbić 60 lvl, a potem 62 lvl. Pamiętam nawet MyKO (malezyjską wersję), od której zaczynało sporo osób. 

No i co? Od tamtego momentu minęło 15 lat, a Knight Online nadal istnieje i nadal gromadzi tłumy osób. W godzinach szczytu można nawet zaobserwować kolejki na najbardziej zaludnione serwery. 

Co prawda większość społeczności stanowią Turcy, ale jeśli dobrze poszukacie, to znajdziecie sporo angielskich lub polskich klanów zazwyczaj ze średnią wieku 25+. 


15. urodziny Knight Online wiążą się oczywiście z całą masą eventów. Szczególnie jeden powinien was zainteresować („Quest Reset”), dzięki czemu możemy jeszcze raz wykonać… wykonane questy i zgarnąć za to expa oraz nagrody.

Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube