Gracz ArcheAge zbanowany, bo na własnym streamie kupował golda za pieniądze

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
4 9452
Gracz ArcheAge zbanowany, bo na własnym streamie kupował golda za pieniądze

Poznajcie największego „geniusza” ArcheAge Unchained, który na żywo (przed kilkudziesięcioma widzami) transmitował swoje wirtualne "przestępstwo". 

W pewnym momencie streamer o nicku „AluQQ” wszedł na stronę z goldem do AAU, zakupił jeden z pakietów, a potem czekał na przybycie złota. 

No i się doczekał, ale jego radość nie trwała zbyt długo. Reakcja Trion Worlds, przepraszam, Gamigo była błyskawiczna. „AluQQ” został rozłączony (przez Gamemastera), a potem permanentnie zbanowany z ArcheAge Unchained. 

„AluQQ” nie zdążył nawet wydać tej kasy. Ban nastąpił w momencie, gdy potwierdzał otrzymanie „towaru”:)

(ciekawe, kto go wkopał? pewnie któryś z widzów)

Najlepsze są jednak późniejsze tłumaczenia naszego bohatera, który – o dziwota – spodziewał się, że zostanie ukarany, ale nie tak szybko. 

Ujawnił także rozmowę z gold-sellerem, który również został zbanowany z AAU (właśnie dzięki naszemu wspaniałemu streamerowi). Gamigo upiekło więc dwie pieczenie na jednym ogniu.  

Niestety nie dysponujemy całym materiałem. „AluQQ” usunął go ze swojego Twitcha. Mimo wszystko musimy pogratulować Rosjaninowi, który stracił nie tylko postać, ale teraz także pieniądze i po części swoją reputację.

Naprawdę nie wiem, skąd u niego taki dobry humor? 


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube