Gracz z największym magic levelem w Tibii został zbanowany i usunięty!

Tibia

Nie mylić z normalnym levelem. Magiczny poziom to coś zupełnie innego. Dotyczy głównie klasy Druida oraz Sorcerera. Definiuje ich ogólną siłę plus zadawane obrażenia.  

Poziom magiczny (w skrócie: mlvl) jest to umiejętność, którą można trenować dopiero na mainlandzie. Zwiększa się ją poprzez "spalanie" many (np. używając czarów i różdżek dostępnych tylko dla profesji magicznych). Szybkość wzrostu mlvlu zależy od profesji, którą się posiada, jak i od samego mlvl-u (im wyższy mlvl, tym trudniej zdobyć następny). Od poziomu magicznego zależy siła czarów spontanicznych, możliwość używania niektórych run oraz ilość obrażeń przez nie zadanych.

Jeszcze wczoraj takim graczem, który posiadał najwyższy magic level w całej Tibii (126 mlvl), był niejaki „Kovel the Magi” z serwera Xantera. Był? Celowo użyliśmy czasu przeszłego, bo nasz "kolega"… został zbanowany, a jego konto (oraz postać) całkowicie usunięte. 

 

Powód? Chyba się domyślacie. „Kovel The Magi” był boterem. Korzystał z nielegalnych programów, aby podbijać swój magic level na coraz wyższy poziom. CipSoft to odkrył i go przykładnie ukarał. Lata gry i tysiące godzin żmudnego treningu poszły na marne. 

W całej tej sytuacji widzę tylko jeden pozytyw. Jaki? Że w Tibii nie ma podziału na równych i równiejszych. Cipsoft banuje wszystkich, którzy na to zasłużyli. Nieważne, czy masz 8 lvl czy 500 lvl, czy jesteś w TOP500 czy TOP1. Regulamin dotyczy wszystkich osób.

Światowy ranking jest już nieaktualnylaugh 

Zobacz także

18 komentarzy