Gracze Aiona organizują protest przeciwko GameForge. „Zrobimy screeny i wyślemy do wszystkich portali”

Protest

„W najbliższą niedzielę (17.09) między godziną 18:00 - 19:00 zapraszamy wszystkich na stary server Rookie po stronie Ely w Poecie. Jeśli nie masz postaci z 65 poziomem lub niższym, po prostu stwórz nową. Przygotuj slogan pokazujący sprzeciw wobec ostatnich zmian wprowadzonych przez Gameforge. Zaproś swoich znajomych oraz legionowiczów. Przekaż tę informację innym graczom Aiona. Pokażmy wydawcy, czym jest społeczność gry. Zrobimy screenshoty i wyślemy je do portali MMORPG, aby gracze z całego świata mogli zobaczyć, co aktualnie dzieje się w Aionie. 

Krótka informacja dla osób, które nie są w temacie. 

Podczas ostatniej przerwy technicznej Gameforge zmniejszył ilość manastone'ów +6, które dostajemy po wykonaniu 7-ygodniowych Lun z 90 do 30. Została również zmniejszona szansa na otrzymanie All-Powerfull Enchantment Stone z 30% do jedynie 5%. Poza tym aktualny 'Go Hunt, Daeva' event na zdecydowanie gorsze nagrody w porównaniu do poprzedniej edycji”.

Wszystko ma swoje granice. Fani Aion-a walczą po prostu o swoją przyszłość. Nie mogą pozostać obojętni wobec zmian, które proponuje narzuca im z góry GameForge. I to jeszcze bez żadnej konsultacji z nimi.  

W takim razie czekamy na screenshoty z jutrzejszego protestu. Bardzo chętnie opublikujemy je na łamach MMORPG.org.pl. 

Zobacz także

19 komentarzy