Gracze Destiny 2 wykiwali Bungie i skończyli dwutygodniowe wydarzenie w 24 godziny

Dodany przez PefriX 6 dni temu
4 1322
Gracze Destiny 2 wykiwali Bungie i skończyli dwutygodniowe wydarzenie w 24 godziny

Społeczność Destiny 2 to profesjonaliści w wyszukiwaniu błędów w grze i nadużywaniu wszelakich, dostępnych mechanik. W zasadzie historia tej sieciowej produkcji wybrukowana jest sytuacjami, gdy gracze znajdują błąd/exploit/sposób na „cheesowanie”, aby coś uzyskać. Tym razem ofiarą ich działania padło wydarzenie, które miało potrwać przez dwa tygodnie.

Destiny 2 uruchomiło event dla społeczności, polegający na odbudowaniu Eliksni Quarter. Gracze mieli więc zbierać i oddawać między innymi Captains Coins w grze, aby udało się wszystko ufundować (potrzebne były również inne materiały). Całość miała zając im jakieś dwa tygodnie, a przynajmniej taki czas trwania atrakcji przewidziało Bungie. Wiadomo, że przy odpowiednim zaangażowaniu wydarzenie udałoby się ukończyć wcześniej. Ale chyba nikt nie spodziewał się, że gracze Destiny 2 dokonają tego w jeden dzień!

Oficjalnie zabawa miała zakończyć się 6 grudnia, ale dzięki exploitowi udało się tego dokonać w ciągu 24 godzin. Gracze faktycznie zaangażowali się mocno, aby jak najszybciej odbudować oraz ulepszyć Eliksni Quarter. Zwłaszcza, gdy informacja o błędzie stała się publiczna, wtedy dotacje spływały w ilościach hurtowych.

Jeśli nie zdążyliście zebrać monet i ich przekazać, aby otrzymać łakocie to bez obaw, nadal możecie brać udział w zabawie. Mimo, że teoretycznie wydarzenie się zakończyło (cel został osiągnięty), to technicznie ciągle trwa, więc dalej możecie zgarniać nagrody. A ja chciałbym w zasadzie wszystkim pogratulować za… zaangażowanie w lepszą sprawę? W końcu pracę przewidzianą na dwa tygodnie udało się wykonać w niecałą dobę! 

Co najważniejsze, Bungie nie umknął ten fakt…


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube