Gracze Elite Dangerous odnaleźli bazę obcych. Weszli do środka…

Bramy

Nie wiem, czy ma to jakikolwiek związek ze wczorajszym debiutem Elite Dangerous na PlayStation 4, ale zaledwie po kilku godzinach od konsolowej premiery grupka graczy odkryła na drugim końcu galaktyki (na jakś randomowych planetach) bazę Thargoidów.

Jest to obca cywlizacja, o której tyle się plotkowano. W ostatnich miesiącach kilkadziesiąt razy spotykano ich statki, ale nikomu jeszcze nie udało się wejść z nimi w interakcję, a tym bardziej podążyć ich śladem (Thargoidzi zagłuszali nasze systemy).

Tym większe zaskoczenie, że przypadkowym (???) pilotom udało się odnaleźć ich matecznik. Oczywiście weszli do środka i zobaczyli… a co ja wam będę opowiadał – obejrzyjcie sami. Gameplay'e poniżej. 

Wygląda to trochę jak z serii filmów o "Obcym" (kokony, tajemnicze machiny itd). Klimat aż wylewa się poza ekran monitora. Musiało to być spore przeżycie dla wszystkich tym śmiałków. 

Cała historia z tymi Thargoidami robi się naprawdę ciekawa (to akurat dobrze, bo tibijska tajemnica z Banuta Door została już odkryta). Ciekawe, jak się to dalej potoczy. Może będzie jakiś atak, a może po prostu będziemy dalej odkrywać sekrety obcej cywilizacji w Elite Dangerous

 

 

 

Zobacz także

17 komentarzy