Gracze Elite Dangerous ruszają w 8-miesięczną wyprawę na kraniec galaktyki

2019 01 10 171050

Mieliście wątpliwości, czy Elite Dangerous to gra MMO? Po tym newsie nie będziecie mieli już złudzeń. Już za parę dni (13 stycznia) startuje największa ekspedycja (badawcza) w historii tej gry. Około 8 tys. pilotów wyruszy w wyczerpującą podróż, aby dotrzeć na kraniec Drogi Mlecznej. 

Mają do przemierzenia 200,000 lat świetlnych. 

An ambitious, 200,000-light year expedition within the world of Elite: Dangerous is about to take flight. Distant Worlds 2 will take players roughly eight full months to complete.

Cztery miesiące w jedną stronę, cztery miesiące w drugą stronę. Jeśli nie zdarzy się nic dramatycznego, to „Distant Worlds 2” powinien się zakończyć na wakacjach. 

Nie wszyscy oczywiście dotrą do celu. Podczas ostatniej wyprawy do wyznaczonego punktu przybyło zaledwie 25% osób, a jeszcze mniej z niej wróciło. 

Dlatego organizatorzy wyprawy proszą wszystkich członków o zmodernizowanie swoich statków, ale także pomoc dla innych graczy, jeśli zajdzie taka potrzeba. 

„Distant Worlds 2” ma wsparcie twórców Elite Dangerous – firmy Frontier Developments, więc doczekamy się pewnie jakichś spcjalnych relacji z wyprawy. 

Szczegóły TUTAJ

Zobacz także

11 komentarzy