Gracze Paladins protestują za pomocą „brzydkich obrazków”…

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
6 4440
Gracze Paladins protestują za pomocą „brzydkich obrazków”…

Pisałem Wam o zawirowaniach w Paladins oraz nowym systemie kart, jaki tam wprowadzono. Nie wszyscy są zadowoleni ze zmian – to mało powiedziane. Na Reddicie gry przeprowadzony został nietypowy rodzaj „strajku”, a raczej sposób na wyrażenie swojego niezadowolenia. Jak gracze mówią NIE Hi-Rezowi?

Za pomocą „brzydkich obrazków”. Tak, prace domorosłych artystów w Paint są wyrazem sprzeciwu na aktualizację Cards Unbound. Brzmi to śmiesznie, ale cała akcja w pewnym sensie odniosła sukces. Społeczność zwróciła bowiem uwagę youtuberów oraz mediów. Czy deweloperzy zareagują, czy będą udawali, że nic się nie dzieje? To już zupełnie inna sprawa. Podobno coś już w tej sprawie jest robione.

O dziwo, wśród zalewu „sztuki średniej jakości” natrafimy na prawdziwe perełki. W poniższym materiale wideo znajdziecie zestawienie różnych obrazków, które przelały się do tej pory przez Reddita Paladins. To jednak nie wszystko, bowiem w ciągu ostatnich 3 dni pojawiło się tam sporo „wyrazów niezadowolenia”. Nie sposób wszystko zebrać w jednym miejscu!

Wątpię, czy ten ruch odniesie pożądany skutek, ale dla mnie społeczność gry już wygrała – dawno bowiem nie widziałem tak śmiesznej, a przy okazji „pasywno agresywnej” akcji. Gratuluję!


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube