Gracze w szoku. Spellbreak zamyka serwery!

Dodany przez guru 3 miesiące temu
8 4066
Gracze w szoku. Spellbreak zamyka serwery!

Wielkie oczekiwania, wielki potencjał, wielka premiera (pompowana przez największych streamerów na świecie), wielka baza graczy… i zamknięcie serwerów.

Firma Proletariat właśnie ogłosiła zakończenie rozwoju Spellbreak, co będzie się niestety wiązać z wyłączeniem całej gry (na początku 2023 roku).

Po ponad czterech latach łączenia magii żywiołów i zaklęć podjęliśmy decyzję o zakończeniu rozwoju Spellbreak. Serwery zostaną zamknięte na początku 2023 roku. Dziękujemy milionom graczy, którzy dołączyli do nas od 2018 roku; to była niesamowita podróż.

Naszą wizją było stworzenie świeżej, wieloosobowej gry z rzucaniem zaklęć z wyjątkowym ruchem i możliwością dostosowania klas, która dałaby graczom szansę uwolnienia ich wewnętrznego maga bitewnego. Jesteśmy wdzięczni wszystkim członkom społeczności gry za odkrywanie magicznych światów i doświadczeń, które wspólnie stworzyliśmy. Spellbreak był ambitnym projektem, w którym nasz zespół przesuwał nowe granice w projektowaniu i rozwoju. Cieszymy się, że możemy nadal wprowadzać innowacje podczas tworzenia nowych tytułów w przyszłości.

Wszystkim fanom Spellbreak na całym świecie dziękujemy za wsparcie i poświęcenie, dzięki którym gra i społeczność są tak wyjątkowe.

W komunikacie nie wspomniano, co jest powodem zamknięcia Spellbreak, więc prawdopodobnie chodzi o pieniądze. Innego wytłumaczenia nie mamy.

Spellbreak był “wieloosobową grą akcji z rzucaniem zaklęć, w której wcielaliśmy się w czarodzieja”. Mogliśmy wybrać odpowiednią moc dla swojego stylu gry i tak łączyć umiejętności, aby robić z przeciwników miazgę.

 


8 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube