Grajcie w jedną grę i zdobądźcie nagrody do Fortnite, Fall Guys i Rocket League!

Dodany przez PefriX około miesiąc temu
2 1324
Grajcie w jedną grę i zdobądźcie nagrody do Fortnite, Fall Guys i Rocket League!

Fall Guys jest już dostępne za darmo na Epic Games Store. Tak samo zresztą jak Rocket League czy Fortnite. Wszystkie te gry mniej lub bardziej należą do Epic Games, więc nic dziwnego, że wydawca organizuje crossovery pomiędzy tymi tytułami. Tym razem gracze mogą wziąć udział w „Koronnym starciu”, aby zgarniać rozmaite łakocie.

Podczas Koronnego starcia za grę w Fall Guys otrzymacie nagrody we wszystkich trzech grach – w tym strój Major Ciacho w Fortnite. Koronne starcie potrwa od 29 czerwca, godz. 12 czasu polskiego, do 11 lipca 2022 r., godz. 12 czasu polskiego. Warto przy tym zaznaczyć, że nie musicie grać w Fortnite ani Rocket League, aby zdobywać nagrody we wszystkich trzech grach. Na przykład:

  • Jeśli grasz w Fortnite, ale nie w Rocket League, nadal będziesz zdobywać nagrody w Fall Guys, Fortnite i Rocket League.
  • Jeśli grasz w Rocket League, ale nie w Fortnite, nadal będziesz zdobywać nagrody w Fall Guys, Fortnite i Rocket League.
  • Jeśli nie grasz ani w Fortnite, ani w Rocket League – tak, dobrze się domyślasz – nadal będziesz zdobywać nagrody w grach Fall Guys, Fortnite i Rocket League. 

Jak można zdobywać nagrody do gry, w którą się nie gra? Otrzymacie nagrody, jeśli zalogujecie się do gry w przyszłości (pod warunkiem, że to samo konto Epic zostało użyte do udziału w Koronnym starciu). Aby zgarnąć łupy w Koronnym starciu, wystarczy, że będziecie rozgrywać rundy w Fall Guys. Nagrody otrzymacie po rozegraniu kolejno 10, 20, 40, 70 i 100 rund pomiędzy 29 czerwca, godz. 12 czasu polskiego, a 11 lipca 2022 r., godz. 12 czasu polskiego. 

Liczenie rozegranych rund może być trudne, zupełnie jak odgadnięcie liczby fasolek w słoiku. Z tego powodu przygotowano stronę Koronnego starcia, na której możecie śledzić swoje postępy. Znajdziecie tam przegląd swoich celów i nagród. Powodzenia!


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube