Grand Chase powrócił i ruszył z betą

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
1 2250
Grand Chase powrócił i ruszył z betą

Przed kilkoma godzinami wystartowały zamknięte beta testy Grand Chase – fajnego fantastycznego side scrollera MMORPG, który powrócił na rynek po sześcioletniej przerwie.

CBT potrwa tydzień (do 21 lipca) i zakończy się resetem bazy danych, aby podczas oficjalnej premiery - zaplanowanej na sierpień - wszyscy rozpoczęli zabawę na równych szansach.

Jak się dostać do Closed Bety? Poprosić o dostęp (TUTAJ) i cierpliwie czekać, aż KOG Games przyśle do was emaila z zaproszeniem.


Grand Chase to gra przypominająca MapleStory, LaTale oraz Elsword. Platformowa rozgrywka, w której liczy się zręczność, klawiszologia oraz odpowiedni dobór umiejętności. Po prostu przemierzamy kolejne instancje i walczymy z mobkami oraz bossami.

Do wyboru mamy niemal 20 bohaterów, którzy dzielą się jeszcze na różne joby/specjalizacje. Co jak co, ale klas postaci na pewno wam nie zabraknie. 

UPDATE: na Twitchu prawie 10k widzów (więcej niż ESO, Black Desert i SWTOR).. Kurde, ludzie naprawdę czekali na reaktywację tej kultowej produkcji


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube