Grzebokrety wróciły do Fallout 76, a Fasnacht jest tuż-tuż!

Fallout 76 fasnacht parade 1

W zasadzie nie do końca wiem, czemu z uporem maniaka piszę newsy o Fallout 76. Niby nie gram, nie jestem tym tytułem zainteresowany, ale obserwuję co tam Bethesda pichci i przy nim grzebie. No więc co tym razem przygotowali?

Deweloperzy szykują się do testowania zmian w grze, więc w tym tygodniu nie mają dla nas nic specjalnego, poza zaproszeniem na PTS. Niemniej jak wiadomo, coś się w grze dziać musi, to aktualnie możecie wypełniać w ten weekend swoje torby łupami. – grzebokrety powróciły!

Namierzcie grzebokretowych łowców skarbów i wyeliminujcie ich, aby zdobyć ich pojemniki, w których znajdziecie zdobyte przez nich łupy. Możecie także nabyć u każdego kupca puste pojemniki grzebokretów, wydając na nie kapsle, a następnie użyć warsztatu majsterkowicza, aby zmienić je w gotowe do otwarcia pojemniki pełne niespodzianek.

Jeśli macie kieszenie wypchane legendarnymi akcjami, to udajcie się do Zardzewiałego Kilofa na Popielisku, gdzie dostawca Murmrgh organizuje wyprzedaż legendarnych przedmiotów. Przez cały weekend możecie skorzystać z 25-procentowej zniżki na dowolną legendarną broń i pancerze kupowane za legendarne akcje. Zabawa trwa do 15 lutego.

Bethesda zdradziła również, że Fasnacht powraca do Fallout 76. Odkurzcie swoją kolekcję masek, chwyćcie świąteczne kostiumy i dołączcie do pozostałych ocalałych w Helvetii we wtorek, 16 lutego. W trakcie tych niemal tygodniowych obchodów pożegnamy Dziadka Zimę, powitamy wiosnę i zdobędziemy przy okazji kilka nagród.

Obchody Fasnachtu składają się z dwóch części. Najpierw mistrz ceremonii poprosi Was o odnalezienie i pomoc protektronom w przygotowaniach, takich jak gromadzenie składników posiłku, dekorowanie czy gra na instrumentach muzycznych. Następnie dołączycie w centrum miasta do botów organizujących fasnachtową paradę.

Chrońcie protektrony, aż dotrą do końca swojej trasy, a zdobędziecie nagrody. Im więcej maszerujących botów przetrwa paradę, tym większe szanse na rzadkie nagrody. W tym roku zgarnąć też można trzy zupełnie nowe, fantastyczne fasnachtowe maski, więc pamiętajcie, aby dołączyć do parady, która startuje o każdej pełnej godzinie. Event dostępny będzie do 22 lutego.

Zobacz także

1 komentarzy