Gwint dostał nowy dodatek i Elder Scrolls Legends dostał nowy dodatek

Nnnn

Tak się jakoś przypadkiem złożyło, że dwie bardzo popularne sieciowe karcianki, które śmialo możemy zaliczyć do TOP5 świata, w tym samym czasie otrzymały swoje dodatki. 


Zacznijmy może alfabetycznie – od Elder Scrolls Legends, które otrzymało „Księżyce Elsweyr”. Nie ma wątpliwości, że jest to update stworzony na fali popularności Elsweyr do Elder Scrolls Online. Ale czy to coś złego? Absolutnie nie. 

"Nasz najnowszy dodatek, Księżyce Elsweyr, jest już dostępny! Znajdziesz w nim 75 nowych kart, dwie zupełnie nowe mechaniki, nowe talie tematyczne, koszulki kart i nie tylko!"

Zagracie TUTAJ


Polaków bardziej interesuje jednak to, co dzieje się w Gwincie. Nic dziwnego, wiedźmińskie uniwersum jest już częścią naszej kultury. 

Dodatek „Novigrad” wprowadza nową frakcję, mechanikę walki i wiele więcej. 

Nową frakcja to Syndykat. Szósta, grywalna frakcja z ponad dziewięćdziesięcioma kartami, reprezentującymi mroczne sekrety novigradzkiego półświatka. Piętnaście kart jest wielofrakcyjnych (po trzy na każde, istniejące stronnictwo), dzięki czemu uzupełnimy również stare talie. Otrzymamy również pięciu nowych dowódców, a każdy z nich wprowadzi swoje unikalne umiejętności: Z

Syndykat wprowadza zupełnie nową mechanikę! Korony, oficjalna waluta Novigradu, mogą być wykorzystywane aby aktywować umiejętności kart, które posiadają słowo kluczowe Opłata. Kolejne nowe słowo kluczowe to Zarobek. Po zagraniu karty z tą umiejętnością otrzymacie określoną liczbę Koron.

„Novigrad” to również nowa plansza, poprawiony interfejs i poprawione efekty dźwiękowe. 

Zagracie TUTAJ. 


No i co wybierzecie? Elder Scrolls Legends czy Gwinta? A może to i to? 

Zobacz także

8 komentarzy