Gwint niespodziewanie wystartował na Steamie!

1920x1080

Lubimy takie niespodzianki. CD Projekt Red, bez żadnego wcześniejszego komunikatu, wypuściło „Wiedźmińską Grę Karcianą” na Steama. 

Czyli największą platformę z grami PC na świecie. 

Z radością informujemy, że GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana jest już dostępny na platformie Steam! Po sukcesie gry na iOS i Androidzie, premiera na Steamie to kolejny krok aby dostęp do GWINTA miały miliony graczy na całym świecie!

Steamowy Gwint oferuje rozgrywkę międzyplatformową (możemy normalnie grać z użytkownikami urządzeń mobilnych), osiągnięcia Steam oraz dostęp do kart kolekcjonerskich. I to wszystko za totalną darmochę ,bo Gwint był, jest i będzie tytułem Free2Play (bez żadnego P2W). 

Wbijajcie TUTAJ

Data wprowadzenia Gwinta na Steama nie jest przypadkowa. Dokładnie pięć lat temu – 19 maja 2015 roku – na rynku pojawił się Wiedźmin 3: Dziki Gon, który na nowo zdefiniował gatunek RPG. Do dzisiaj nie powstała gra, która swoją grywalnością, dojrzałością i klimatem mogłaby zagrozić naszemu rodzimemu Wieśkowi. Miliony sprzedanych egzemplarzy oraz 98% pozytywnych recenzji na Steamie mówią same za siebie. 

Liczymy, że Gwint również znajdzie uznanie wśród użytkowników Valve. 

Zobacz także

5 komentarzy