Gwint w rękach graczy – finałowa aktualizacja i Rada ds. Balansu

Dodany przez PefriX 6 miesięcy temu
0 1404
Gwint w rękach graczy – finałowa aktualizacja i Rada ds. Balansu

Aktualizacja 11.10 wprowadza finalne zmiany treści ustalone przez zespół Gwinta. Od teraz wszystkie przyszłe zmiany będą zależały od głosów społeczności. Wraz z tą aktualizacją zespół wprowadza Radę ds. Balansu, czyli system głosowania, który pozwoli graczom decydować o tym, które karty należy wzmocnić, a które osłabić, oraz które powinny mieć wyższy, a które niższy koszt werbunku.

Comiesięczne zmiany w kartach są ważną częścią Gwinta. Właśnie dlatego stworzono Radę ds. Balansu, czyli funkcję, dzięki której zmiany w kartach będą wprowadzane tak długo, jak długo będą ludzie, którzy tego chcą. Rada ds. Balansu będzie działać najlepiej, gdy społeczność będzie ze sobą współpracować.

Z uwagi na to, że do zmiany karty wymagany jest minimalny próg głosów, dobrze jest porozmawiać z innymi graczami Gwinta i wspólnie ustalić priorytety. Jeśli chcecie oddać swój głos niezależnie od dyskusji społeczności, oczywiście możecie to zrobić. Ostatecznie, aby zmiany zostały wprowadzone, wystarczy, że odpowiednio dużo osób będzie miało podobne zdanie.

Aby móc głosować w Radzie ds. Balansu, musicie spełniać następujące warunki:

  • Osiągnąć co najmniej Prestiż 1 (nowe konta nie mogą uczestniczyć w głosowaniu)
  • Osiągnąć rangę Pro LUB wygrać 25 gier rankingowych w bieżącym sezonie

Wymagania te ochronią system przed potencjalnymi nadużyciami, a jednocześnie nie będą zbyt restrykcyjne. Do Rady ds. Balansu można wejść z pozycji menu głównego. Normalnie będzie jedno głosowanie na miesiąc, jednak w listopadzie 2023 r. zaplanowano dwa cykle głosowania, aby sprawdzić, czy wszystko działa tak, jak powinno. Pełny opis działania i zasady znajdziecie tutaj.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube