GWINT wkrótce otrzyma dodatek o nazwie Żelazna Wola

Dodany przez PefriX prawie 5 lat temu
0 2336

Jakiś czas temu zastanawiałem się, czy CD Projekt RED zapomniało o Gwincie. Jasne, były informacje na temat mobilnej wersji, ale to nieco za mało. A tu niespodzianka, informacja o nowym dodatku!

„Północ rośnie w siłę, a Radowid powraca, by pokazać swoim wrogom prawdziwą sprawiedliwość — wymierzaną ogniem i mieczem. Możesz stanąć u jego boku lub sprzeciwić się królewskim nakazom, ale cokolwiek wybierzesz, weźmiesz udział w najbardziej zażartych bojach w historii GWINTA. Powróć na pole bitwy pod Brenną, poznaj tajemnice Salamandry lub dołącz do kompanii szlachetnych złoczyńców Gascona — w dodatku GWINT: Żelazna Wola nie zabraknie okazji do bitki."

Co jeszcze wiemy o rozszerzeniu Żelazna Wola? Dodatek wprowadzi 80 nowych kart, w tym 21 będzie neutralnych, więc do użycia do użycia przez wszystkie, sześć frakcji. Tak to można już kupować przedsprzedażowy zestawy.

Paka Przedsprzedażowa Żelaznej Woli dostępna jest w kliencie gry na wszystkich platformach. Cena? Niecałe 165 złotych. Zawartość? 25 beczek Żelaznej Woli premium, plansza okręt, animowany rewers Żelaznej Woli oraz skórka Radowida „Protektor Północy”. Każda beczka premium po otwarciu zapewni 5 kart premium z dodatku Żelazna Wola, w tym 4 co najmniej zwykłe. Piąta karta (wybrana spośród 3 propozycji) będzie co najmniej rzadka.

Pakę Przedsprzedażową Żelaznej Woli będzie można kupować tylko do premiery dodatku w dniu 2 października 2019.


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube