H1Z1 opuścił Early Access (!!!) i wprowadził nowy fajny tryb

H1z1 kotk crown

Dzisiejszym przedpołudniem, po ponad trzech latach, H1Z1 zupełnie niespodziewanie opuścił Early Access, a co za tym idzie OFICJALNIE wystartował. Daybreak Game Company jest zadowolone z obecnej kondycji gry, więc nie było sensu tkwić dłużej w tym kontrowersyjnym, ale też niezbyt lubianym systemie. 

Razem z wersją 1.0 ruszył nowy sezon, a wraz z nim całkowicie przebudowany system punktacji. Trzeba też wspomnieć o ulepszonym interfejsie, nowych nagrodach i funkcji pozwalającej wybrać lokację startową. 

Najwięcej emocji wywołuje jednak nowy tryb, który już teraz zbiera bardzo pozytywne oceny. Chodzi o Auto Royale, czyli zabawę w „ostatnią żyjącą” ekipę w samochodzie, z którego nie można wysiąść. Jest szybko, jest dynamicznie... i jest bardzo oryginalnie. 

Oficjalny stary i widoczne ulepszenia gry powinny przekonać „kilka” osób do powrotu. Szczególnie że sytuacja w H1Z1 nie była ostatnio zbyt kolorowa (dowiedzieliśmy się o 90-procentowym spadku populacji).  Daybreak Game Company nie zamierza się jednak poddawać. Nadal chce walczyć o koronę Króla Battle Royale z Fortnite i PUBG. 

Cena H1Z1 nie zmieniła się w stosunku do Early Access. To chyba dobrze. Mamy dość podwyżek (patrz Rust i ARK: Survival Evolved). 

Zapraszamy TUTAJ

Zobacz także

16 komentarzy