Hakerzy opanowali Conquer Online. Jest bardzo źle

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
3 5964
Hakerzy opanowali Conquer Online. Jest bardzo źle

Źle się dzieje w Conquer Online. 

Gra jest – dosłownie – zalewana hackerami i boterami, którzy za pomocą nielegalnych programów zyskują ogromną przewagę (grywalną i ekonomiczną) w stosunku do normalnych uczciwych użytkowników. 

Sytuacja jest na tyle poważna, że producenci Conquera wystosowali specjalny komunikat, a raczej list do swojej społeczności (TUTAJ), w którym przepraszają za ten kryzys, ale także zachęcają do przeciwstawiania się cziterom. 

W świetle ostatnich anomalii serwerów musimy przeprosić wszystkich graczy, którzy mieli lub mają złe doświadczenia z naszą grą. Naszym priorytetem jest ustabilizowanie gry i nadrobienie strat. Mamy też nadzieję, że wciąż będziecie kontynuować wsparcie dla CO. 

Staramy się poprawić optymalizację naszego systemu obrony. Dzięki ostatnim wysiłkom udało nam się obronić niektóre serwery, ale kilka serwerów wciąż jest atakowanych. Radzimy sobie z tym problemem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, próbując odbudować idealne środowisko do gry.

Więc jeśli mieliście ochotę pograć akurat w Conquer Online, zalecamy wstrzemięźliwość. Będzie lepiej, jeśli poczekacie parę tygodni, aż sytuacja zostanie opanowana. 


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube