Halloweenowa groza już trwa w Overwatch

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
4 1803
Halloweenowa groza już trwa w Overwatch

Od 15 października do 4 listopada świętujemy najstraszniejszy czas roku kolejnym, przerażającym wydarzeniem sezonowym: Halloweenową Grozą w Overwatch! Powiększcie swoją kolekcję o elementy sezonowe i przeżyjcie na nowo mrożącą krew opowieść o Zemście dr. Złomensteina w wypełnionej akcją kooperacyjnej Rozróbie.

Całośc podzielono na trzy tygodnie wyzwań. Wygrywajcie w Szybkiej grze, Rywalizacji i Salonie gier, aby odblokować graffiti, portrety i straszne skórki dla Złomiarza, Baptiste'a i Sombry. Standardowo, za wygranie trzech meczów w danym tygodniu, dostaniecie portret, za sześć zwycięstw zgarniecie graffiti, a przy dziewięciu wygranych macie zagwarantowaną skórkę. W ten sposób możecie zdobyć przedmioty kosmetyczne dla trzech bohaterów.

Powraca również „ZEMSTA DR. ZŁOMENSTEINA”. Stwórzcie drużynę z trzema innymi graczami i brońcie Adlersbrunn przed zastępami przerażających wrogów – w tym samym doktorem Złomensteinem oraz jego monstrum, tajemniczą Zaklinaczką, krwiożerczym Żniwiarzem i podstępną Wiedźmą z Dziczy. W zasadzie tryb ten nie uległ zmianie. Nieco szkoda, bo miał potencjał na coś więcej.

A tak poza tym, to w ramach zabawy do zdobycia ze skrzyń jest ponad 100 elementów kosmetycznych wśród których znajdziecie kilka naprawdę niezłych skórek.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube