Halloweenowa Groza powróciła do Overwatch, ale nie liczcie na cuda

Overwatch halloween 2021 echo

Nadszedł ten czas w roku, kiedy trzeba się bać – Halloweenowa Groza w Overwatch znów straszy! Świętujcie dzięki cotygodniowym nagrodom i powrotowi Zemsty dr. Złomensteina. Grajcie, aby zdobyć halloweenowe skrzynki z łupami Overwatch i odblokować przerażające elementy ozdobne.

Na odważnych czeka Bastion Trumnobot, posyłający wrogów do grobu, przerażająca Echo Ekimma, czy Łowczyni Wampirów Brigitte i nie tylko. Co tydzień do zdobycia są nowe łupy. Czy uda się Wam przetrwać psikusy wrogów i wygrać słodkie nagrody? Pewnie tak, bo te wyzwania nie są w żaden sposób wymagające, ale klimat musi się zgadzać.

Zemsta dr. Złomensteina to kooperacyjny tryb PvE, dodany do Overwatch kilka lat temu, który powraca cyklicznie w ramach Halloween:

„Stwórz drużynę z trzema innymi graczami i brońcie Adlersbrunn przed zastępami przerażających wrogów – w tym samym doktorem Złomensteinem, jego straszliwym monstrum oraz tajemniczą Zaklinaczką, krwiożerczym Żniwiarzem i podstępną Wiedźmą z Dziczy.”

Możecie sprawdzić swoje umiejętności w wariacji na temat Zemsty dr. Złomensteina: misjach-wyzwaniach. To w zasadzie ten sam tryb, ale z modyfikatorami, które mniej lub bardziej wpływają na rozgrywkę.

Jeśli chodzi zaś o standardowe, cotygodniowe wyzwania, to zasada jest prosta. Bawcie się w Szybkiej grze, Rywalizacji lub Salonie gier, aby odblokować graffiti, portrety gracza i przerażające skórki takie jak Szkielet dla Genjiego, Einherjeria dla Zarii i Klaun dla Wieprza. Wygrane liczą się podwójnie. Co tydzień czekają nowe nagrody.

Halloweenowa Groza rozpoczęła się 12 października i potrwa w Overwatch do 2 listopada.

Zobacz także

2 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz