Harry Potter: Wizards Unite od jutra powoli startuje na całym świecie!

Dims 9e9e

Niantic poinformowało, że Harry Potter: Wizards Unite wystartuje jutro „globalnie”. Na pierwszy ogień idą Stany Zjednoczone oraz Wielka Brytania.

Harry Potter: Wizards Unite to nowa gra mobilna, w pełni wykorzystująca technologię rozszerzonej rzeczywistości (AR), którą znamy chociażby z Pokemon GO, czy Ingress. Twórcy obu tych produkcji postanowili wydać kolejny tytuł, ale tym razem w bardziej magicznym świecie. Niantic ogłasza, że ich Harry Potter: Wizards Unite debiutuje jutro, czyli 21 czerwca. Niestety, nie wszędzie!

Harry Potter: Wizards Unite zostanie wydane w ten sam sposób, co Pokemon GO. 21 czerwca produkcja udostępniona zostanie najpierw w Stanach Zjednoczonych Ameryki oraz Wielkiej Brytanii. Następnie, falami gra zostanie publikowana w kolejnych krajach. Niestety, Niantic nie podało listy kiedy, co, gdzie, jak – jeśli takowa się pojawi, zostaniecie o tym poinformowani.

Jest to nader niespodziewana informacja. Harry Potter: Wizards Unite od dwóch miesięcy tkwił w becie w regionie Oceanii, a tu nagle deweloperzy z Niantic zapowiadają „globalną” premierę. Nie musicie zatem czekać na list z Hogwartu, bowiem nawet mugole zostaną zaproszone do zabawy.

Co ciekawe, Harry Potter: Wizards Unite zostaje wydane akurat kiedy mijają trzy lata od debiutu Pokemon GO. Czy nowa produkcja będzie rywalizowała ze starym dziełem Niantic? Moim skromnym zdaniem ma szansę przyćmić początkowy sukces kieszonkowych stworków. O tym jednak przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni!

Zobacz także

16 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz