Haven & Hearth rusza z nowym światem. W takiego MMORPG jeszcze nie graliście!

2019 02 01 174609

Zabawa z Haven & Hearth rozpoczyna się dzisiaj od zera. Po dwóch długich latach (to była rekordowo długi World) zdecydowano się zresetować świat i rozpocząć wszystko do nowa. 

Zainteresowani? Zapraszamy TUTAJ

Haven & Hearth to prawdziwa perełka MMORPG. Nie przypomina World of Warcraft, Elder Scrolls Online, Final Fantasy XIV, Guild Wars 2, Metina2, Aion, Lineage 2, Tibii, NosTale, Metin2… i 99% dostępnych na rynku tytułów. 

To mała wielka gra. Totalny sandbox, który nie ogranicza nas w żadnym aspekcie rozgrywki. W Haven & Hearth to my – poprzez swoje działania i decyzje – kształtujemy świat gry. Producenci mogą się tylko przyglądać. 

"Można zająć sie uprawą roli, rzemiosłem, walką, polowaniem... Mapa jest bardzo duża i w dużej mierze nieodkryta. Póki co istnieje kilka większych skupisk graczy, które powstają na zasadzie wiosek, ale najwięcej jest samotnych farm, lub małych kilkuosobowych wioseczek. System nie narzuca żadnych ograniczeń co do umiejętności. Jeśli poświecimy wystarczająco dużo czasu, to możemy być mistrzem we wszystkim".

Serdecznie polecamy. To jedna z tych gier, które pokochasz od pierwszego wejrzenia albo znienawidzisz i czym prędzej wywalisz z dysku twardego. 

Zobacz także

19 komentarzy