HAWKED świętuje 1,5 miliona graczy – ktoś z Was w ogóle grał?

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
6 1672
HAWKED świętuje 1,5 miliona graczy – ktoś z Was w ogóle grał?

Wydawca i deweloper MY.GAMES ogłasza, że extraction shooter w klimacie polowania na skarby ‒ HAWKED, osiągnął liczbę 1,5 miliona graczy od czasu oficjalnej premiery 15 lutego 2024 roku. To spore osiągnięcie, ale niestety nikt nie podaje liczby aktywnych graczy. Na Steamie nie wygląda to już tak kolorowo.

15 lutego HAWKED pojawił się na PC za pośrednictwem MY.GAMES Launcher i Steam, w PlayStation Store i Xbox Store, a w lutym trafił na listę najczęściej pobieranych gier free-to-play na konsole. Oprócz osiągnięcia tego kamienia milowego, MY.GAMES wprowadziło szereg nowych przedmiotów kosmetycznych inspirowanych kulturami arabskimi i amazońskimi, dostępnych w sklepie od 13 marca.

HAWKED to extraction-shooter, w którym drużyny składające się z maksymalnie trzech graczy (lub solo) ścigają się, aby zebrać i wydobyć artefakty z odległej wyspy zwanej X-Isle. Gracze (znani również jako Renegaci) używają unikalnych umiejętności i wielu kombinacji buildów, aby rywalizować ze sobą. Na wyspie skarbów muszą zabezpieczyć i wydobyć Artefakty, do których można dotrzeć tylko walcząc z innymi graczami, rozwiązując zagadki, unikając pułapek i pozbywając się lokalnych potworów.

Grę znajdziecie np. na Steamie. Warto dodać, że jest dostępna za darmo i w języku polskim.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube