HAWKEN powrócił jako HAWKEN REBORN i jest dostępny za darmo

Dodany przez guru około rok temu
3 1894
HAWKEN powrócił jako HAWKEN REBORN i jest dostępny za darmo

Starsi gracze pewnie pamiętają HAWKEN, ale młodsi już niekoniecznie, dlatego – wybaczcie – ale najpierw musimy opowiedzieć, co to jest co to była za gra.

HAWKEN zadebiutował w 2014 roku jako ładna, dynamiczna nawalanka z mechami, w której mieliśmy PvP, PvE, jak również elementy MMO. Niestety, zamieszanie z wydawcą i brak regularnych aktualizacji doprowadziły do spadku popularności, a w konsekwencji do zamknięcia serwerów PC w styczniu 2018 roku.

Ale dzisiaj rano HAWKEN powrócił na rynek – i to jako HAWKEN REBORN. Odświeżona wersja gry, która porzuciła rozgrywkę Player vs Player i skupiła się wyłącznie na PvE.

Zła wiadomość jest jednak taka, że HAWKEN REBORN jest praktycznie pozbawiony elementów sieciowych. Dlatego jeśli marzyliście o wieloosobowej zabawie, w której kilku/kilkunastu graczy w mechach walczy z wymagającymi bossami, to możecie się rozczarować. Nic takiego nie będzie miało miejsca.

Ale ze względu na sentyment do produkcji i to, że HAWKEN był dawniej zaliczany do szerokiej rodziny MMO, musieliśmy wspomnieć o jego reaktywacji.

Szczególnie że HAWKEN REBORN jest darmowy i dostępny na Steamie.

https://store.steampowered.com/app/705040/HAWKEN_REBORN/


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube