Hearthstone zapowiada Duety w Ustawce!

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
1 769
Hearthstone zapowiada Duety w Ustawce!

Dawno temu w Karczmie pojawił się nowy sezon Ustawki, a w nim mnóstwo aktualizacji tradycyjnej Ustawki oraz nowy, magiczny tryb – Duety w Ustawce! Rzućcie się w wir walki, korzystając z nowych kart i nagród z baśniowym motywem. Nieważne, czy gracie sami, czy z partnerem – nowy rozdział Ustawki rozpocznie się 16 kwietnia! 

Podstawy Duetów nie zmieniły się od czasów pierwszego ogłoszenia. Wraz z partnerem będziecie walczyć przeciwko trzem dwuosobowym drużynom. Drużyny współdzielą zdrowie, podają sobie karty przez portal (za 1 szt. złota) i współpracują w walce, aby sięgnąć po zwycięstwo.

Wraz z premierą Duetów w grze pojawią się nowi bohaterowie i karty dostępne tylko w tym trybie, pozwalające czerpać korzyści z nowej rozgrywki: 4 bohaterów, 16 stronników i 3 zaklęcia z Karczmy. Nowości te dostępne będą w Duetach w Ustawce, lecz nie w tradycyjnej Ustawce.

Duety w Ustawce to nie jedyna opowieść, która czeka na was w Karczmie. Sezon 7 zawiera obszerną aktualizację stronników zarówno w Duetach, jak i w solowej Ustawce. Obejmuje ona 50 nowych stronników, kilkunastu powracających stronników oraz kilka nowych zaklęć z Karczmy. Więcej szczegółów tutaj.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube