Hellgate powraca jako London 2038. Za miesiąc pogramy z "nową" wersję gry!

Hell

No i to się nazywa wielki “come back” do świata żywych, a nie jakiś Prius Online, Dawngate, Total War Arena czy inny cra… zapomniany tytuł.

Jeszcze tej jesieni powrócimy do grania w fantastycznego Hellgate Londom. Wszystko dzięki fanowskiej wersji zatytułowanej “London 2038”, która jest już w pełni grywalna.

Wersja Alfa już działa, ale prawdziwa (otwarta) beta wystartuje dopiero 31 października.

Szczegóły TUTAJ


Żeby uruchomić London 2038, będziecie potrzebowali klienta Hellgate London. Można go pobrać z Torrentów albo kupić za grosze na necie.

Co jednak najważniejsze – z naszego punktu widzenia – London 2038 to połączenie Hellgate London oraz MMOG-owego Hellgate Global. Dlatego gra będzie dedykowana do zabawy ONLINE!!!

London 2038 to tytuł non-profit, który będzie kompletnie darmowy. Nie znajdziecie tutaj żadnych mikrotransakcji, Item Shopa czy miesięcznych subskrypcji. To gra od fanów dla fanów, która ma zaoferować jak najlepsze wrażenia, jednocześnie pozbywając się tych rzeczy, które kulały w Hellgate Londom oraz Hellgate Global. 

“Hellgate przenosi nas do tytułowego Londynu, postapokaliptycznego Londynu. Nie jest to jednak znane nam porządne miasto - w grze tej metropolia została zdewastowana przez krwiożercze, siejące chaos i spustoszenie demony, z którymi właśnie podczas rozgrywki będziemy walczyć”.

Zobacz także

4 komentarzy