Heroes of the Storm jest trupem. Blizzard kompletnie olał swoją MOBĘ

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
15 13502
Heroes of the Storm jest trupem. Blizzard kompletnie olał swoją MOBĘ

Heroes of the Storm można już chyba uznać za żywego trupa. Serwery pozostają otwarte, ale raczej nie spodziewałbym się już większych nowości do gry.

Gra znajduje się w stanie wegetatywnym, czego najlepszym przykładem była wczorajsza nieobecność HotS na BlizzConline 2021.

Blizzard nie pokazał nic. Żadnego nowego bohatera, trybu, mapy czy nawet chęci uzdrowienia swojej MOBY. Zabrakło także panelu tematycznego.

Nic dziwnego, że fani produkcji (bo tacy jeszcze są) zalewają Reddita oraz forum Heroes of the Storm tematami czy memami, które albo są żalem skierowanym w stronę Blizzarda (“kompletnie olaliście naszą grę”), albo otwartą deklaracją o śmierci HotS.

No i trudno nie przyznać im racji. Wygląda to tak, jakby Blizzard zapomniał, że w swoim portfolio ma coś takiego jak Heroes of the Storm.

Widocznie firma podliczyła sobie przychody HotS, porównała z innymi grami i postawiła krzyżyk na MOBIE. Uznając po prostu, że Heroes of the Storm i tak nie ma szans nigdy dogonić League of Legends, Dotą 2 czy nawet SMITE. Szkoda tylko, że robią to w taki sposób, powoli odbierając jakąkolwiek nadzieję. 


Wyrazy współczucia dla wszystkich graczy Heroes of the Storm.


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube