Heroes of the Storm rozszerza role postaci i zapowiada nowości

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
3 3984
Heroes of the Storm rozszerza role postaci i zapowiada nowości

Heroes of the Storm jeszcze nie umarło. Blizzard wypuścił na serwery testowe (PST) aktualizację ze sporą ilością nowości oraz zmian. Wszystko to powinno trafić normalnie do gry po 25 marca. Na pierwszy ogień idą zmiany dotyczące ról postaci.

„W miarę rozrastania się grona bohaterów Heroes of the Storm i wzrostu poziomu złożoności mechaniki gry, dawne role zaczęły być niewystarczające do opisania miejsca każdej z postaci w rozgrywce.

Aby zapewnić weteranom i nowym graczom lepsze rozeznanie, czego należy się spodziewać po danym bohaterze na etapie wyboru postaci, Blizzard podjął decyzję o rozszerzeniu ról bohaterów o nowe opisy i poprawie starszych, niejasnych.”

Nowe role bohaterów to: Tank, Brutal, Pomocnik, Uzdrowiciel, Zabójca w Zwarciu oraz Dystansowy Zabójca.

  • Tanki to potężni bohaterowie, którzy chronią członków swojej drużyny, biorąc na siebie ataki ze strony wrogów, i uniemożliwiają przeciwnikom odwrót .

  • Brutale to twardzi bojownicy, którzy zadają również znaczne obrażenia .

  • Pomocnicy zapewniają członkom swojej drużyny wzmocnienia i inne przydatne moce .

  • Uzdrowiciele skupiają się przede wszystkim na bezpośrednim leczeniu  oraz redukcji obrażeń otrzymywanych przez sojuszników.

  • Zabójcy w Zwarciu zadają niezwykle dotkliwe obrażenia , ale muszą  rzucić się w wir walki , by skutecznie eliminować przeciwników.

  • Dystansowi Zabójcy to postacie dość wątłe i podatne na zagrożenia ze strony wrogów. Zadają bardzo dotkliwe obrażenia z bezpiecznej odległości.

Zmiana ta nie powinna nikogo dziwić. Została zapowiedziana podczas zeszłorocznego Blizzconu. To jednak nie wszystko! Zwiększono maksymalny limit dotyczący redukcji pancerza z -25 do -75 pkt. w związku z faktem, że różne efekty wpływające na moc pancerza nie kumulują się już.

Rzadkie skrzynki z łupami można teraz nabyć za złoto (po 3000 szt. złota za skrzynkę), a do tego pojawiło się nowe wydarzenie, Kompleks Kaldeum. W jego ramach otrzymamy serię zadań, za wykonanie których zgarniemy przedmioty kosmetyczne.

Liga bohaterów i liga drużynowa zostały połączone w jedną ligę rankingową: ligę Nexusa. Gracz musi posiadać co najmniej 16 dostępnych bohaterów oraz konto na co najmniej 50 poziomie, aby brać udział w rozgrywkach ligi Nexusa.

Poza tym Lucio oraz Chronia załapali się na spore zmiany. Więcej informacji znajdziecie tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube