Heroes of the Storm wróci do żywych?

Dodany przez PefriX 8 miesięcy temu
31 8800
Heroes of the Storm wróci do żywych?

Nie wiadomo, więc nie róbcie sobie nadziei.

Ostatnio o Heroes of the Storm zrobiło się nieco głośniej. Jakiś czas temu pojawiła się aktualizacja naprawiająca błędy w tej grze MOBA od Blizzarda. Przemycono nawet skórki, co wzbudziło spore zaskoczenie w społeczności, która ostała się dookoła gry. Teraz jednak „Internet wybuchł”, bo zapowiedziano aktualizację na serwery testowe.

Wspomniana aktualizacja to nic wielkiego — naprawia kolejne błędy, a także wprowadza kilka drobnych zmian do postaci. Nic rewolucyjnego, czy szalonego, ale lista poprawek jest spora. Na tyle, że w Sieci znajdziecie nagłówki o ogromnej aktualizacji do Heroes of the Storm oraz deklaracji powrotu gry do żywych.

Czy jednak tak się stanie naprawdę? Nie wiadomo. Nic oficjalnie nie zostało ogłoszone. Jak na martwą grę, HotS radzi sobie nieźle i co jakiś czas dostaje drobne łatki. Niemniej od dawna nic nie trafiło na serwery testowe gry, więc to faktycznie duże wydarzenie.

Czyżby podczas BlizzConu miało miejsce jakieś wielkie ogłoszenie? Plotki o tym, że Microsoft chciałby wrócić do tej gry MOBA potwierdzą się? A może nic się nie zmieni i Heroes of the Storm pozostanie tam, gdzie jest?

Powtórzę po raz trzeci – nie wiadomo. Dlatego nie napalajcie się (nie bądźcie mną), podejdźcie do tematu na chłodno i do zobaczenia w grze. Mój Abathur czeka na Was :)


31 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube