Heroes of the Storm zmieni swoją politykę Item Shopową

51168261 2279118255454123 2136305570410397696 o

Dawno nie było nic o Heroes of the Storm, prawda? A no, bo w zasadzie nic nie działo się w tej grze MOBA. Blizzard wypuścił jedynie teasery skórek, które pojawią się w tym tygodniu oraz patch balansujący. Nie wiemy, kiedy zadebiutuje nowy heros i kim będzie, ale ostatnie przecieki sugerują Anduina, syna Variana Wrynna.

Teraz z kolei dowiadujemy się, że Item Shop Heroes of the Storm czekają ciekawe zmiany. Przykładowo, do tej pory skórki z pakietów kolekcjonerskich nie były dostępne do kupienia osobno. Trzeba było nabyć całą paczkę, przez co kilkoro herosów było ograniczonych do podstawowych wyglądów. Teraz Blizzard informuje, że za walutę premium (gems) będzie można je zwyczajnie kupować.

Do tego deweloperzy pracują nad możliwością wymiany złota na shardy, które używane są do nabywania przedmiotów kosmetycznych. Warto tutaj zaznaczyć, że to nie wszystko. Do tej pory sporo skórek w Heroes of the Storm było dostępnych jedynie za gems.

Aktualizacja z tego tygodnia sprawi, że każdy skin będzie miał podaną swoją cenę w walucie premium oraz shardach. Równocześnie wprowadzona konwersja gold-shards sprawi, że ta MOBA będzie prawdziwie „free-to-play friendly” tytułem. Szkoda jedynie, że tak późno.

Poza tym możemy spodziewać się zmian w grach rankingowych, quick match, dobieraniu graczy oraz „rychłego” startu wydarzenia Lunar New Year, które się nieco przesunęło na okres wiosenny. Skórki dla Hanzo, Deckarda oraz Blaze’a z serii Resistance zostały również potwierdzone. Więcej informacji tutaj.

Zobacz także

5 komentarzy