Hitowy Lineage 2M startuje 2 grudnia…

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
7 4190
Hitowy Lineage 2M startuje 2 grudnia…

… ale jeszcze nie wiadomo, czy dla nas (Polaków).

Prepare for the great battles ahead! Bring the renowned clashes and characters of Lineage II to your home PC or mobile in this world-class MMORPG: Lineage2M is arriving on December 2, 2021!

Co prawda mamy oficjalny komunikat, ale cała sprawa jest nieco bardziej skomplikowana.

W tym wpisie mowa o starcie dla Rosji, Wspólnocie Niepodległych Państw oraz Wschodniej Europy, czyli teoretycznie także Polski (mimo że my nie uważamy siebie za wschodnią EU, to tak postrzega nas świat).

Z drugiej strony, Closed Beta była dla nas zablokowana, a oficjalna strona gry (TUTAJ) wciąż ma problemy z działaniem dla naszej części świata.

Czekamy na jakiś znak...

Załóżmy jednak, że do L2M rzeczywiście wkroczymy do 2 grudnia. Jeśli tak, to gierka będzie dostępna w polskiej wersji językowej, co zostało już kilkukrotnie potwierdzone. -"We are preparing to support English, German, French, Spanish, Russian, Polish, and Korean for the official launch."


Jeszcze w ubiegłym tygodniu Lineage 2M był najbardziej dochodowym MMORPG ze stajni NCSoft, który kwartalnie zarabia więcej niż Guild Wars, Aion, Blade & Soul, Lineage i Lineage 2 razem wzięci.

Łączne przychody gry przekroczyły już 1,5 mld dolarów, co jasno wskazuje, że mamy do czynienia z superprodukcją MMORPG.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube