Hogwarts Legacy to nie Harry Potter Online

Dodany przez guru około 2 lata temu
4 11071
Hogwarts Legacy to nie Harry Potter Online

Oglądając wczorajszy pokaz PlayStation 5 Showcase oraz gameplay-trailer Hogwarts Legacy, wielu z was (ja także) miało nadzieję, że będzie to gra MMO albo przynajmniej semi-MMO.

Niestety nic z tego.

Po wszystkim okazało się, że Hogwarts Legacy to “immersive, open-world action RPG” bez żadnych funkcji sieciowych. Jak pech to pech. 

Możemy tylko żałować, że uniwersum z takim potencjałem nie doczekało się jeszcze swojego pełnoprawnego MMORPG. Przecież “Harry Potter Online” to gotowy przepis na sukces. Kultowa marka, setki milionów fanów, interesujące uniwersum – przecież gdyby zrobić z tego masówkę, to producenci zarobili miliardy, a sama gra mogłaby stać się czołowym MMORPG na świecie.

Zaczynalibyśmy jako młody adept sztuki (w Hogwarcie albo innej szkole magii), który musi wybrać jeden z domów. Potem uczy się magii (zdobywa levele lub podnosi skille), gra w quidditcha przeciwko innym graczom, robi zakupy na Ulicy Pokątnej, walczy z potworkami w Zakazanym Lesie. Volde,,, Sam-Wiesz-Kto i Śmierciożercy robili za głównych bossów… ehh, marzenia.

Hogwarts Legacy zadebiutuje w 2021 roku.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube