Hordes – nowa gra MMORPG, która podbija internety

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
9 16980
Hordes – nowa gra MMORPG, która podbija internety

Wcale nie trzeba mieć 100 milionów dolarów budżetu na „zbudowanie” fajnej gry MMORPG. Wystarczy pomysł i trochę szczęścia, aby zawojować rynek. 

Przedstawiamy wam Hordes – nową przeglądarkową grę MMORPG, która z dnia na dzień staje się coraz popularniejsza. Głównie za sprawą wielkich YouTuberów, którzy stworzyli o niej już kilka ciekawych materiałów (z setkami tys. wyświetleń). 

Hordes wyglądem przypomina MineCrafta (może dlatego, że nasza postać to kwadratowe „coś”), ale tak naprawdę nie ma nic wspólnego z MC. Hordes posiada otwarty świat i jest skupiony wokół standardowej – jak na standary MMO – zabawy, opartej na PvE i PvP. Niektórzy porównują go nawet... do WoW-a, oczywiście jeśli chodzi o rozgrywkę, a nie oprawę wizualną. 

Na początek czeka nas jednak wybór frakcji (Vanguard, Bloodlust) oraz klasy postaci (Warrior, Archer, Mage, Shaman). Tak, Hordes posiada „Świętą Trójcę”. 

Co potem? Potem możemy expić na mobkach, walczyć z bossami, farmić przedmioty, bawić się w handel… po prostu MMO pełną gębą. 

Hordes ma mnóstwo graczy. Trzeba ich liczyć w tysiącach, a może nawet dziesiątkach tysięcy zalogowanych. To więcej niż wiele „profesjonalnych” tytułów, które wałkują jeden i ten sam schemat. Twórca Hordes postawił na coś innego, no i proszę, opłaciło się. 

Patrzcie, co dzieje się na początkowych lokacjach: 

Zagracie TUTAJ. Naprawdę warto, jeśli szukacie czegoś świeżego, ale bardzo grywalnego. 


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube