Hordobicie od dzisiaj dostępne w Fortnite Battle Royale

Fortnite patch notes v9 21 br header v9 21 09br ltm horderush social 1920x1080 ca02ae9004b28b2e40404311cfa3807e9d911d72

Epic Games poinformowało, że dzisiaj udostępniony zostanie nowy, okresy tryb w Fortnite Battle Royale. Mowa tutaj o Hordobiciu, czyli kooperacji, przewidzianej dla czteroosobowej drużyny. Zabawa podzielona została na kilka etapów. Najpierw musimy przygotować się do obrony obszaru, poszukać broni i przedmiotów, zgromadzić materiały oraz zbudować umocnienia.

Potem oczywiście nastąpi atak hordy biesów. Eliminowanie ich podbija punktację, czym lepiej nam to idzie, tym więcej mnożników zbierzemy. Do tego warto niszczyć Generatory biesów, aby móc odpocząć po bitwie. Nie można bowiem w nieskończoność odpierać nadciągających przeciwników.

Odradzanie się jest możliwe do ostatniego etapu, podczas którego gracze muszą pokonać bossa biesów i hordę jego sługusów. Epic Games zaleca wypatrywać skrzyń z łupami specjalnymi, które zawierają potężne bronie.

Poza Hordobiciem, do gry wkroczył granatnik na granaty zbliżeniowe. Wystrzeliwuje po łuku odbijający się pocisk, który wybucha w pobliżu przeciwnika. Ma dwa pociski wybuchowe w magazynku, zadaje obrażenia obszarowe – graczowi 67/70, strukturom 131/138. Pociski wybuchają automatycznie po upływie 10 sekund lub gdy prawie przestaną się odbijać.

Do tego wprowadzono kilka poprawek do innych zabawek, ale o tym poczytacie już tutaj.

Zobacz także

2 komentarzy