Houseparty wprowadza wideorozmowy do Fortnite

Fortnite houseparty video chat 1920x1080 564755678

[Informacja prasowa]

Możesz być ze swoimi znajomymi z Fortnite bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, czy bierzesz właśnie udział w najnowszym wydarzeniu w grze, czy dążysz do osiągnięcia Królewskiego Zwycięstwa, nowa funkcja integracji z aplikacją Houseparty dodaje rewolucyjną technologię wideorozmów, dzięki której możesz widzieć się i rozmawiać ze znajomymi podczas gry w Fortnite.

Wideorozmowa przez Houseparty będzie dostępna dla graczy w Fortnite na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 5 i PlayStation 4. Gracze będą potrzebować także urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS z zainstalowaną aplikacją Houseparty. Po pobraniu aplikacji podłącz swoje konto Houseparty do konta Epic Games, by zacząć korzystać z usługi.

W ramach premii za połączenie kont Epic i Houseparty otrzymasz malowanie Rainbow Fog. Wideorozmowy przez Houseparty nie są dostępne na wszystkich platformach, dlatego twórcy chcą dać graczom inną możliwość zdobycia malowania Rainbow Fog. Między 20 listopada (od godz. 18:00 CET) 27 listopada (do godz. 5:59 CET) każdy, kto rozegra pięć gier w Fortnite ze znajomymi, otrzyma to malowanie do 4 grudnia 2020.

Po połączeniu kont uruchom Fortnite na komputerze PC lub konsoli PlayStation i upewnij się, że Twoje urządzenie mobilne jest w pozycji, w której Twoja twarz w całości znajduje się w obiektywie jego kamery. Gotowe — teraz możesz rozmawiać ze znajomymi z Houseparty podczas gry w Fortnite.

Okienko wideorozmowy z Houseparty jest kadrowane w Fortnite tak, aby skupiać się na twarzach graczy. Tło Twojej kamerki zostanie uzupełnione animacją w stylu Fortnite, aby tylko Twoja twarz była widoczna dla innych użytkowników. Rodzice mogą wyłączyć możliwość prowadzenia wideorozmów przez Houseparty w Fortnite w opcjach kontroli rodzicielskiej.

 Wideorozmowy w Fortnite są przeznaczone dla graczy, którzy ukończyli 13. rok życia — czyli minimalny wiek wymagany do stworzenia konta w aplikacji Houseparty. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz także

3 komentarzy