Howlbreath to nowy darmowy MMORPG na Steamie

Dodany przez guru prawie 2 lata temu
9 1762
Howlbreath to nowy darmowy MMORPG na Steamie

Nowy, darmowy… i super ultra niszowy, bo już na pierwszy rzut oka widać, że Howlbreath (nie mylić z Helbreath) został stworzony za małe pieniądze, a jego “dusza” zatrzymała się 20 lat wstecz.

Ale mimo wszystko jest to nowa gra na Steamie, więc – chcąc nie chcąc – musimy o niej wspomnieć.

Zagracie TUTAJ.

Gra posiada sandboxowe elementy oraz otwarte PvP, więc poza miastem (lub bezpiecznymi strefami) można normalnie atakować inne osoby.

Zbuduj swoją postać jako wojownik, aby atakować wrogów lub jako mag, aby rzucać potężne zaklęcia, które mogą zabić kilku wrogów jednocześnie.

Użyj kilofa do wydobycia rudy z podziemia do produkcji silniejszej broni i zbroi. Zbieraj części potworów i używaj kociołka do przekształcania ich w rzadkie mikstury. Ryby do jedzenia podczas podróży - jeśli masz szczęście, możesz zaczepić haczyk o coś ciężkiego z dna jeziora. Bądź ostrożny w swoich poszukiwaniach; PVP może wystąpić niemal wszędzie. Poluj na graczy z wrogiego miasta, aby podnieść swój wynik PVP. Nie możesz wejść do wrogich sklepów/magazynów, ale możesz najeżdżać ich miasto przez ograniczony czas. Baw się z innymi mieszkańcami miasta, aby polować na silniejsze potwory lub wrogich mieszkańców miasta!


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube